Scroll Top
O Nas…
Elita Smaku wnetrze1
Tradycyjny
Nasz bar

Bistro Elita Smaku została założona przez Danutę Wachowską we wrześniu 1992 roku, co czyni nas jednym z najstarszych lokali w Jaśle. Początkowo był to mały bar, a firma na przestrzeni niemal 30 lat przeszła dwie zmiany nazwy i logo. Pierwszy lokal w skromnych warunkach funkcjonował przy ul. Towarowej 27, w których to latach Danuta sama przygotowywała wszystkie posiłki na podstawie tradycyjnych przepisów ze swojego domu.

Kilka lat później przenieśliśmy się na Towarową 2. Przełomem dla nas był rok 2017, w którym rozpoczęliśmy gruntowną rozbudowę lokalu, a już w jesienią 2018 roku mieliśmy przyjemność otworzyć bistro w obecnym formacie. Obecnie w naszych progach spróbują Państwo wielu nowych wyśmienitych potraw, jak i tradycyjnych dań kuchni polskiej.

Zawsze pyszne
Znajdziesz to co najlepsze

Nasze dania przygotowywane są codziennie od podstaw według własnej receptury.  Wierzymy, że tylko naturalne, świeże i najwyższej jakości składniki są gwarancją wyjątkowego smaku i zadowolenia naszych gości 😀
Wyrabiamy mięso, pieczemy własne bułeczki, a wszystkie świeże i zdrowe składnik pochodzą od lokalnych dostawców . Nie znajdziesz tu więc spulchniaczy, sztucznych dodatków czy konserwantów a wszystko to na podstawie oryginalnych przepisów Danuty Wachowskiej cieszących się największą popularnością na przestrzeni lat istnienia naszej firmy.

0
Zamówień
0
Kubków kawy
0
Zadowolonych gości
0
Przepracowanych godzin
USŁUGI
Nasze Bistro
Jak zamówić?

Zamówienia możesz dokonać  osobiście w naszym lokalu lub telefoniczni. Jeśli jeszcze nie znasz naszego menu sympatyczna obsługa doradzi i pomoże zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta.

Odbiór

Zamówione dania możesz odebrać w okienku Drive Thru  lub osobiście w naszym lokalu przy ul. Towarowa 2 w Jaśle.

Na miejscu

Wszystkie nasze posiłki są zrobione z najlepszych produktów. Obiad możesz zjeść w naszym lokalu z całą swoją rodziną w miłej atmosferze. 

Dlaczego warto wybrać
nasze bistro
100% świeże
produkty

Wspólpracujemy z lokalnymi dostawcami, wiec nasze produkty  zawsze są zdrowe
i świerze

Pyszne
jedzenie

Nasze dania to w więkrzości tradycyjne dania Kuchni Polskiej, wg rodzinnych przepisów Szefa Kuchni -Danuty Wachowskiej.

MIŁA
OBSŁUGA

Szerokim uśmiechem  przywita  Cię bardzo miła obsługa. Pomoże w doborze menu i rezerwacji.

RELAKSACYJNA
ATMOSFERA

Elita Smaku to nie tylko dobre jedzenie, to również przemiła atmosfera, którą dopełnia nowoczesne wnętrze  

Privacy Preferences
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zazwyczaj w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na Twoje doświadczenie na naszej stronie internetowej i usług, które oferujemy.