Scroll Top
Nasz team
Poznaj
Nasz team
10
Marina
Kelnerka

Doradzi w doborze menu. Pogodą ducha i pięknym uśmiechem zawsze wprowadzi trochę słońca nawet w najbardziej pochmurny dzień.

11
Renata
Kucharz

Kucharz z sercem do gotowania. Codziennie tryska pozytywną energią wkłada całe serce w przygotowywane dla Was potrawy, dzięki temu smakują zawsze wyśmienicie.

Renia2 400x400
Renata
Kucharz

Nasza specjalistka od cista! Wyrabia ciasto na przepyszne bułki do burgerów oraz  pierogów.

12
Jadwiga
Kucharz

Kucharz perfekcjonista. Od kilkunastu lat w naszym zespole wiedzie prym w szybkości wydawanych potraw, dzięki niej nigdy nie czekacie długo na swoje zamówienia.

15
Danuta Wachowska
Współwłaściciel - Szef Kuchni

Prawdziwa wizytówka naszego baru, wkłada w swoją pracę mnóstwo pasji i zaangażowania. Świetny „Kapitan” – zawsze pierwszy na pokładzie. Dzięki jej doświadczeniu i przepisom na nowo odkrywamy „Kuchnię Polską”

twarze team 400x400 (2)
Być może czekamy właśnie na Ciebie...
Szukamy pracownika

Gotowanie bywa niekiedy ciężką pracą. Te powtarzane czynności, często pracochłonne, czasami niewdzięczne, czasem niebezpieczne, są prawdziwym źródłem szczęścia, gdy stają się dziełem.

Kuchni nie mierzy się w kategoriach tradycji lub nowoczesności. Powinniśmy odnaleźć w niej czułość kucharza.

Bartosz
Kucharz

Szef Kuchni
Poleca
KOTLET SCHABOWY z ziemniakami i......

Smażony na smalcu w chrupiącej panierce podany z ziemniakami oraz kapustą zasmażaną lub bukietem surówek / do tego  domowy kompot

Dziś polecamy danie, które ciągle cieszy się nie słabnącym powiodzeniem wśród naszych klientów. Nie możemy zdradzić Ci naszego rodzinnego przepisu, sam spróboj i oceń czym różni się od innych. Nie będziesz zawiedziony!

Oferta pracy
dołącz do naszego zespołu!

Jeżeli jesteś osobą pełną energii i posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, możesz dołączyć do naszego teamu. Zapraszamy do składania CV osobiście u nas w lokalu przy ul. Towarowej 2 w Jaśle, od poniedziałku do piątku w godz.: 10-16. Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin, w bardzo miłej, rodzinnej atmosferze.

  • Osoba otwarta, pracowita, uśmiechnięta
Privacy Preferences
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zazwyczaj w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na Twoje doświadczenie na naszej stronie internetowej i usług, które oferujemy.