Scroll Top
Pomagamy Kacperkowi

W ludzkiej naturze współistnieją dwie potężne siły: własny interes i troska o innych. Ty decydujesz, która siła zwycięża. Świat potrzebuje dobra.
Powinniśmy być  zawsze gotowy do niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują. Pomagać nie myśląc o własnej korzyści, ale dla uczucia radości, spełnienia i szczęścia. Nawet odrobina dobra, życzliwości współczucia czy zainteresowania okazana drugiemu człowiekowi, może ulżyć w cierpieniu i rozpromienić choć na chwilę czyjeś smutne i szare życie. Zostawmy ten świat choć trochę lepszym niż go zastaliśmy.

Wspieramy akcję zbiórki pieniędzy dla małego Kacperka ❤️❤️❤️ z Jasła. Więcej o akcji pomocy małemu Kacperkowi mogliście już wcześniej poczytać w mediach społecznościowych, w prasie lub na naszych jasielskich portalach. 
 
 
Jeśli nie, odsyłamy Was do linków:
 
👉 również na tej stronie możecie wesprzeć małego Kacperka poprzez prowadzone licytacje:
Dołącz do naszej akcji i TY! 💞
 

"…Bezineresowność. To powinno być podstawą każdej relacji. Jeśli jakaś osoba naprawdę sie o Ciebie troszczy, więcej przyjemności sprawi jej to jak Ty sie przez nią czujesz, a nie to jak ona czuje się przez Ciebie"

 

                   Colleen Hoove

Privacy Preferences
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zazwyczaj w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na Twoje doświadczenie na naszej stronie internetowej i usług, które oferujemy.