Scroll Top
Piszą o nas
Burgery, Wrapy i Buritto - nowości w Elita Smaku

„Elity Smaku” nie trzeba nikomu przedstawiać. Od dwóch dekad popularna w Jaśle restauracja raczy swoich klientów wyśmienitymi potrawami. Bistro nie przestaje zaskakiwać tych, którzy lubią dobrze i smacznie zjeść. W jej kuchni zagościły nowe smaki. Teraz można tam zjeść przepyszne burgery tworzone według oryginalnej receptury.

Bistro „Elita Smaku” została założona przez Danutę Wachowską w 1992 roku, co czyni je jednym z najstarszych lokali w Jaśle. Początkowo był to mały bar, a firma na przestrzeni niemal 20 lat przeszła liczne metamorfozy. Zmiany podyktowane oczekiwaniami klientów sprawiają, że „Elita Smaku” nie zasypia gruszek w popiele wciąż podnosząc jakość usług oraz podążając za nowymi trendami.
Pod wpływem sugestii klientów bistro zdecydowało o wprowadzeniu do swojej kuchni zupełnie nowych smaków.

 Burgery, bo o nich mowa, z miejsca podbiły serca niejednego podniebienia, czego dowodem jest rosnące grono jasielskich smakoszy specjału tworzonego według oryginalnej receptury. Przygotowywane są codziennie od podstaw na bazie naturalnych, świeżych i najwyższej jakości składników.
Mięso wyrabiane jest tak jak na kotlety mielone, formowane w płaskie placuszki i grillowane. Lokal piecze własne bułeczki, a wszystkie świeże i zdrowe składnik pochodzą od lokalnych dostawców. 

Nie znajdziecie tutaj spulchniaczy, sztucznych dodatków czy konserwantów. Wszystko co powstaje w kuchni „Elity Smaku”, przygotowywane jest z pasją i miłością do gotowania oraz klientów.

 

Zamówione dania z łatwością można odebrać osobiście w lokalu lub w okienku Drive Thru bez konieczności opuszczania samochodu, ponieważ zamówienie składane jest przez intercom. Jeśli jednak nie możesz wyjść z domu lub pracy, istnieje możliwość dowozu pod wskazany adres. Przy zamówieniu o wartości min. 30 zł „Elita Smaku” dowozi zamówienia gratis, w zasięgu nawet do 15 km i to przez 7 dni w tygodniu! Zamówienia można składać pod numerem telefonu: 13 44 812 77.

Głównym bohaterem menu, jest „Kozak z Towarowej” czyli burger z wołowiną. Bistro nie zapomina jednak o miłośnikach innych smaków. W menu znajdziemy więc także burgery z kurczakiem oraz burgery vege z fasoli.

„Elita Smaku” czeka na wszystkich smakoszy burgerów w Jaśle przy ulicy Towarowej 2. 

www.elitasmaku.pl

https://www.facebook.com/ElitaSmaku/

https://instagram.com/elitasmaku?igshid=olesbwkgi2h

Artykół ukazał sia na portalu Jaslo4u.pl  dnia: 12.03.2021, 07:30

link: https://www.jaslo4u.pl/burgery-wrapy-i-buritto-nowosci-w-elita-smaku-newsy-jaslo-27055

Privacy Preferences
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zazwyczaj w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na Twoje doświadczenie na naszej stronie internetowej i usług, które oferujemy.